فروشگاه و مغازه
همه محله ها
افزودن به مورد علاقه ها
تجهیزات فروشگاهی
وین شلف یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیستم های قفسه بندی و نمایش محصول با کیفیتی متمایز می باشد. محصولات در چند فاز طراحی شده و درمرور زمان با بازخورد رضایت مشتریان بهبود یافته اند. توفیق ما در تجارت ،رابطه مستقیم با نحوه ارائه محصولات و خدمات به مشتریان دارد از این رو وین شلف مفتخر است که بعنوان پیشتاز بین المللی در این صنعت بشمار می رود. http://winshelf.com نیاوران ، نرسیده به چهارراه مژده ساختمان 429 ، طبقه 2 ، واحد 4
نیاوران
4 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
طراحی دکوراسیون داخلی سوپرمارکت
تیم آرکو از افرادی تحصیل کرده در زمینه مدیریت خرده فروشی که آموزه های آکادمیک خود را با سالها تجارب بین المللی و خلاقیت و نوآوری آمیخته اند تشکیل شده است. ما با استفاده از سیستم های پیشرفته مدیریتی و پایبندی به سخت گیرانه ترین استانداردهای بین المللی در زمینه تولید تجهیزات توانسته ایم با مدیریتی مبتنی بر خلاقیت سرشار از نوآوری درصد بسیار بالایی از رضایت مشتریان را کسب نموده و رضایت مشتریان مان را گارانتی کنیم. ما همچنین موفق شده ایم سهم قابل ملاحظه ای از بازار را از آن خود کرده ایم.
نیاوران
4 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
یخچال های صنعتی و فروشگاهی
آلفا کلد تولید کننده انواع یخچال و فریزر فروشگاهی با سابقه ای بیش از 25 سال است که با استفاده از بروزترین طراحی ها و خط تولیدهای پیشرفته هم اکنون به عنوان یکی از معتبرترین برندهای تجهیز کننده سوپرمارکت ها و هایپرمارکت در ترکیه شناخته میشود. http://alfacold.com آلفا کلد طیف وسیعی از تجهیزات مورد نیاز فضاهای تجاری و خرده فروشی ها مانند: انواع یخچال های ایستاده پرده هوا ، یخچال های نیمه ایستاده ، یخچال های جزیره ای شیشه خم ، فریزرهای ایستاده و خوابیده، و فریزرهای ترکیبی را تولید می کند.
نیاوران
4 هفته پیش