پزشکی و آزمایشگاهی
همه محله ها
افزودن به مورد علاقه ها
نمایندگی WTW (دستگاه pHمتر پرتابل)
پی اچ متر دستی و رومیزی پرتابلما بعنوان نماینده کمپانی WTW در ایران اماده ارائه PH متر های رومیزی سری Inolab 7110,7310 و نیز PH متر های پرتابل سری PH3110,PH3310 هستیم.برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.
تهران
2 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
نمایندگی Brookfield (دستگاه ویسکوزیته متر)
برند بروکفیلد بیش از 80 سال در اندازه گیری ویسکوزیته و کنترل مایعات و نیمه جامد ها استاندارد جهانی در نظر گرفته شده است.ویسکوزیته متر RVDV-I brookfield برای اندازه گیری ویسکوزیته یک مایع از این ابزار استفاده می شود، ویسکومتر های U شکل همچنین با نام ویسکومتر های شیشه ای موئین و یا ویسکومتر های استوالد که نام خود را از ویلهلم استوالد گرفته است شناخته می شوند.برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.
تهران
3 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
نمایندگی atago (دستگاه رفرکتومتر)
یک رفراکتومتر (انکسارسنج) یا رفرکتومتر یک دستگاه میدانی یا آزمایشگاهی برای اندازه گیری شاخص انکسار (انکسار سنجی) است که توسط شرکت atago تولید شده و در این راستا شرکت آراتجهیز با اخذ نمایندگی atago سعی بر توزیع این محصول دارد. شاخص انکسار از قانون اسنل محاسبه می شود و از ترکیب مواد با استفاده از معادله ی دال –گلادستون ( Gladstone–Dale relation ) نیز می توان آن را توسط رفراکتومتر به دست آورد.برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.
تهران
3 هفته پیش