تورهای خارجی
همه محله ها
افزودن به مورد علاقه ها
آفر تورهای تایلند
حس پرواز و کارگزار رسمی تایلند سون استار با افتخار اقدام به برگزاری تورهای تک شهر و ترکیبی تایلند نموده اند. ما مفتخریم که بهترین تورهای تایلند را با عالی ترین خدمات و ارزانترین قیمت در اختیار مسافران عزیز قرار می دهیم. با ما تفاوت را احساس کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تورهای نوروزی تایلند و دیگر تورهای حس پرواز با مشاوران حرفه ای ما تماس بگیرید تا شما را در انتخاب بهترین مقصد سفر و مناسبترین زمان یاری نمایند.
سیدخندان
2 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
تور نوروزی دبی
نوروز 96 در دبی « خوش » بگذرانید. در شهر زیبای دبی در حاشیه خلیج همیشه فارس تفریح کنید، خرید کنید و با شرکت در جشنهای شاد نوروزی ایرانیان خوش بگذرانید. حس پرواز با ارائه بهترین تورهای مسافرتی برایتان خاطره می سازد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تور نوروزی دبی و دیگر تورهای حس پرواز با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.
سیدخندان
2 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
تور نوروزی آنتالیا
شهر زیبای آنتالیا در حاشیه دریای مدیترانه نوروز 96 نیز مانند سالهای گذشته میزبان جشنهای شاد نوروزی ایرانیان می باشد. حس پرواز شما را به شرکت در این جشنها دعوت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تور نوروزی آنتالیا و دیگر تورهای نوروزی حس پرواز با ما تماس بگیرید.
سیدخندان
2 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
دفتر زیاتی کوثر مجری برتر تورهای زیارتی ویژه عید 96
دفتز زیارتی کوثر کربلا هوایی ( 2 نجف + 5 شب کربلا ) این مجموعه کیفیت را فدای قیمت و کمیت نمی کند . خدمات تور : - بلیط رفت و برگشت هوایی - 2 شب نجف - 5شب کربلا -1 روز کاظمین بدون اقامت اقامت در هتل های درجه الف صبحانه - ناهار - شام مداح اهل بیت و مدیران مجرب و کاردان َ اقامت راهنمای فارسی زبان ترانسفر فرودگاهی بیمه مسافرتی +++ بسته به شرایط امکان تغییر پرواز و ساعت حرکت وجود دارد +++ که متعاقبا اعلام می گردد. مدارک : اصل پاسپورت با 6 ماه اعتبار ، دوثطعه عکس 4*3 ، آدرس و تلفن محل کار و منزل فر
نعمت آباد
4 هفته پیش