سایر
همه محله ها
افزودن به مورد علاقه ها
ترجمه و تایپ
ترجمه و تایپ متون تخصصی و غیرتخصصی هزینه ترجمه و تایپ هر صفحه 4500 تومان جهت انجام هر گونه هماهنگی به تلگرام پیام دهید شماره تماس: 09114344232
ولیعصر
6 روز پیش
افزودن به مورد علاقه ها
کارگاه آموزش لیوان چینی
موسسه راه آینده نخبگان در زمینه لیوان چینی کارگاه های آموزشی برگزار می کند و این کارگاه ها از طریق ثبت نام در نمایندگی های موسسه نخبگان انجام می شود. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره88977057 تماس حاصل فرمایند یا به سایت موسسه به نشانی http://testiq.ir مراجعه کنند.
فاطمی
2 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
بایدها و نبایدها در تربیت کودکان
موسسه راه آینده نخبگان مشاوره تلفنی در خصوص بایدها و نبایدهایی که در تربیت کودکان وجود دارد انجام می دهد. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره88977057 تماس حاصل فرمایند یا به سایت موسسه به نشانی http://testiq.ir مراجعه کنند.
فاطمی
2 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
کارگاه افزایش خلاقیت کودکان
موسسه راه آینده نخبگان کارگاه هایی را در زمینه افزایش خلاقیت کودکان که ویژه ی والدین می باشد برگزار می کند علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره88977057 تماس حاصل فرمایند یا به سایت موسسه به نشانی http://testiq.ir مراجعه کنند.
فاطمی
2 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
کارگاه قصه گویی خلاق کودکان
موسسه راه آینده نخبگان کارگاه هایی را در زمینه قصه گویی خلاق کودکان در نمایندگی های موسسه نخبگان همراه با چاپ کتاب برگزار می کند. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره88977057 تماس حاصل فرمایند یا به سایت موسسه به نشانی http://testiq.ir مراجعه کنند.
فاطمی
2 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
کارگاه ارتباط با کودک
اگر بپذیریم اولین و مهمترین محل یادگیری و آموزش هر کودک خانواده می باشد بنابراین خانواده نقش ارزشمندی در رفتار اجتماعی کودکان ایفا می کند در کارگاه مورد نظر والدین میتوانند با تکنیک هایی آشنا شوند که به آنها در داشتن ارتباط مناسب با فرزندان کمک می کند شما میتوانید برای تعیین گروه و ساعت مورد نظر با دفتر مرکزی به شماره 88977057 021 تماس حاصل فرمایید.یا به سایت موسسه به نشانی http://testiq.ir مراجعه کنند.
فاطمی
2 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
کتاب زبان بدن ایرانی دکتر سید مازیار میر
اگر علا قه مند هستید به پشت نقاب چهره ها نفوذ کنید اگر می خواهید واقعیت انسانها را بیشتر درک کنید و اگر علاقه مند هستید در مذاکره و تجارت و کسب و کارتان موفق تر ظاهر شوید و اگر می خواهید کمتر فریب نیرنگ دیگران بخورید لطفا و حتما کتاب زبان بدن ایرانی را مطالعه فرمائید و یا با ما در دوره های تخصصی زبان بدن همراه با شوید لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 09125555621 تماس فرمائید .
توحید
3 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
فروش بسته های رباتیک | فروش پکیج رباتیک 3تا18سال د
فروش بسته های رباتیک و بسته های خلاقیت در سراسر کشور با تخفیف ویژه به مهد ها , مدارس و آموزشگاه ها 09398918931 تماس صوتی(10الی 20) و تلگرام(24 ساعته) قطعات و محصولات دارای ضمانت صحت و اصالت می باشند و دارای نشان استاندارد و اعتبارنامه از وزارت آموزش و پرورش می باشند مرکز توسعه ی آموزشی علم و خلاقیت http://telm.ir 09398918931 فروش انواع پکیج های رباتیک کودکان و رباتیک دانش آموزی با تخفیف ویژه به مهد ها و مدارس و اموزشگاه ها فروش قطعات رباتیک به مراکز آموزشی و پژوهشی از
آرژانتین
3 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
آموزش تخصصی معماری
دپارتمان معماری راشنو با همکاری آکادمی آکسفورد انگلستان آموزش صفر تا صد معماری ویژه ی بازار کار شما پس از پایان این دوره میتوانید به عنوان یک مهندس معمار حرفه ای مشغول به کار شوید. دوره ی آموزش شامل 9 بخش میباشد: 1.آموزش کلیه نرم افزارهای تخصصی معماری 2.طراحی داخلی:طراحی پلان با ضوابط شهرداری،دکوراسیون آشپزخانه،دیوار و سقف پارکینگ،لابی 3.طراحـی نما:کلاسیکـ،مدرن،نئوکلاسیک 4.طراحـی محوطه سازی و روف گاردن 5.اصول نور پردازی فضاهای داخلی و خارجی 6.چگونگی تهیه نقشه های فاز 2 7.متره و براورد مصالح مصرف
سیدخندان
4 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
دانلود رایگان جزوه کسب درآمد در منزل
دانلود رایگان جزوه کسب درآمد در منزل . لطفا جهت دریافت جزوه با شماره تماس 09157241787 تماس بگیرین یا با مراجعه به سایت http://www.earn2.ir/ نسبت به دانلود آن رایگان آن اقدام فرمایید .
13 آبان
4 هفته پیش