ابزار، کالا و قطعات صنعتی
افزودن به مورد علاقه ها
نمایندگی انحصاری مخازن پلی اتیلن طبرستان در قم
شرکت میهن تصفیه تنها نمایندگی مخازن پلی اتیلن طبرستان، بزرگترین تولید کننده مخازن پلی اتیلن کشور در استان قم می باشد. از انواع این مخازن میتوان به انواع مخازن عمودی و افقی، آسان رو، سمپاش، نیسانی و غیره اشاره نمودخدمات پس از فروش قوی و گسترده یکی دیگر از نقاط قوت میهن تصفیه در مورد مخارن پلی اتیلن می باشد.
3 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
آب شیرین کن های خانگی و صنعتی
شرکت میهن تصفیه در سال 1383 فعالیت خود را در عرصه صنعت آب و فاضلاب آغاز نموده است. این شرکت با به کارگیری تکنولوژی روز دنیا و مهندسین کار آزموده خود توانایی ساخت سیستم های تصفیه آب به روش اسمز معکوس از ظرفیت 200 لیتر در شبانه روز به بالا را جهت آب های شور و لب شور دارا می باشد.خدمات پس از فروش قوی و گسترده یکی دیگر از نقاط قوت میهن تصفیه در ساخت انواع آب شیرین کن می باشد.
3 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
مشاوره، طراحی و ساخت بوستر پمپ آبرسانی و آتش نشانی
شرکت میهن تصفیه اولین طراح و تولید کننده بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی در استان قم فعالیت خویش را از سال 1385 در این زمینه آغاز کرد. در طی بیش از یک دهه گذشته رزومه بسیار مناسبی در استان قم و سایر استان ها در زمینه مشاوره، طراحی و ساخت انواع بوسترپمپ های آب رسانی و آتشنشانی در پروژه های مسکونی، تجاری، تفریحی و ارگان های دولتی از خود به جای گذاشته است.شرکت میهن تصفیه توانایی ساخت انواع بوستر پمپ دور متغیر و دور ثابت با طراحی های متفاوت و متریال گوناگون طبق سفارش مشتری را دارا می باشد.
3 هفته پیش