همه آگهی ها
میدان و لیعصر
محله:میدان و لیعصر
افزودن به مورد علاقه ها
هموطن کارت ، کارت هدیه ، تخفیف کارت ، استخر کارت
اگر می خواهید به کلینیک های زیبایی طرف قرارداد با ما مراجعه کنید و تا 50 درصد تخفیف بگیرید و به مدت یکسال و به صورت نامحدود از همه ی خدمات رفاهی ما استفاده کنید و فقط نصف هزینه را پرداخت کنید . تنها کافیست با خرید یک هموطن کارت که در حال حاظر با 50 درصد تخفیف به فروش می رسید از خدمات ما بهره مند شوید و از 10 تا 50 درصد تخفیف بگیرید .برای اطلاعات بیش تر و یا مشاهده خدمات رفاهی ما می توانید به وب سایت هموطن کارت مراجعه کنید.
میدان و لیعصر
23 ساعت پیش
افزودن به مورد علاقه ها
استخرکارت ، هموطن کارت ، وکیل کارت ، کارت هدیه
شما عزیزان با داشتن هموطن کارت می توانید از خدمات رفاهی ما بهره مند شوید و از 10 تا 50 درصد تخفیف بگیرید و علاوه بر این میتوانید از مشاوره های رایگان و 50درصد تخفیف حق الوکاله وکلای پایه یک دادگستری استفاده کنید خدمات رفاهی ما از قبیل:استخرها ، رستوران ها ، هتل ها ، تالارها، فروشگاها ، عینک و لنزهای طبی ، پوشاک و سالن های زیبایی و ... میباشد
میدان و لیعصر
6 روز پیش
افزودن به مورد علاقه ها
بزرگ ترین تخفیف لوازم صوتی و تصویری در تهران
اگر میخواهید بمدت یکسال و بصورت نامحدود لوازم صوتی و تصویری خود را با نصف قیمت خریداری کنید و تا 50 درصد تخفیف بگیرید تنها با خرید یک هموطن کارت هم خودتان هم اعضا خانواده تان میتوانید از تمامی تخفیفات ما بهره مندشوید و از خدمات رفاهی ما استفاده کنید و از 10 تا 50 درصد تخفیف بگیرید .علاوه براین میتوانید از مشاوره ی حقوقی رایگان و 50 درصد تخفیف حق الوکاله وکلای پایه یک دادگستری بهره مند شوید .خدمات رفاهی ما شامل:رستوران ها ، استخرها ، فست فودها ، دندانپزشکی ها ، طب سنتی و ... میباشد.
میدان و لیعصر
2 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
استخر کارت ، تخفیف باشگاه ورزشی ، تخفیف کارت
با داشتن هموطن کارت میتوانید به استخرها و باشگاه های ورزشی طرف قرارداد باما بروید و تا 50 درصد تخفیف بگیرید.علاوه براین بیش از 500 خدمات رفاهی متنوع موجواست که میتوانید بمدت یکسال و بصورت نامحدود از تمام امکانات استفاده کنند و از 10 تا 50 درصد تخفیف بگیرید علاوه بر این میتوانید از مشاوره ی حقوقی رایگان و 50 درصد تخفیف حق الوکاله استقاده کنید .
میدان و لیعصر
3 هفته پیش