همه آگهی ها
میدان و لیعصر
محله:میدان و لیعصر
افزودن به مورد علاقه ها
بزرگ ترین تخفیف لوازم صوتی و تصویری در تهران
برای خرید لوازم صوتی تصویری و لوازم خانگی می توانید از تخفیفات 50 درصدی ما به مدت یکسال و بصورت نامحدود بهره مند شوید. در حال حاضر کارت های هموطن با 50 درصد تخفیف به فروش می رسد و استفاده از این خدمات نامحدود است برای اطلاعات بیشتر و مشاهده تمامی خدمات ما می توانید به وب سایت هموطن کارت مراجعه نمایید .
میدان و لیعصر
6 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
هموطن کارت ، کارت هدیه ، تخفیف کارت ، استخر کارت
اگر می خواهید به کلینیک های زیبایی طرف قرارداد با ما مراجعه کنید و تا 50 درصد تخفیف بگیرید و به مدت یکسال و به صورت نامحدود از همه ی خدمات رفاهی ما استفاده کنید و فقط نصف هزینه را پرداخت کنید . تنها کافیست با خرید یک هموطن کارت که در حال حاظر با 50 درصد تخفیف به فروش می رسید از خدمات ما بهره مند شوید و از 10 تا 50 درصد تخفیف بگیرید .برای اطلاعات بیش تر و یا مشاهده خدمات رفاهی ما می توانید به وب سایت هموطن کارت مراجعه کنید.
میدان و لیعصر
6 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
استخرکارت ، هموطن کارت ، وکیل کارت ، کارت هدیه
شما عزیزان با داشتن هموطن کارت می توانید از خدمات رفاهی ما بهره مند شوید و از 10 تا 50 درصد تخفیف بگیرید و علاوه بر این میتوانید از مشاوره های رایگان و 50درصد تخفیف حق الوکاله وکلای پایه یک دادگستری استفاده کنید خدمات رفاهی ما از قبیل:استخرها ، رستوران ها ، هتل ها ، تالارها، فروشگاها ، عینک و لنزهای طبی ، پوشاک و سالن های زیبایی و ... میباشد
میدان و لیعصر
7 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
بزرگ ترین تخفیف لوازم صوتی و تصویری در تهران
اگر میخواهید بمدت یکسال و بصورت نامحدود لوازم صوتی و تصویری خود را با نصف قیمت خریداری کنید و تا 50 درصد تخفیف بگیرید تنها با خرید یک هموطن کارت هم خودتان هم اعضا خانواده تان میتوانید از تمامی تخفیفات ما بهره مندشوید و از خدمات رفاهی ما استفاده کنید و از 10 تا 50 درصد تخفیف بگیرید .علاوه براین میتوانید از مشاوره ی حقوقی رایگان و 50 درصد تخفیف حق الوکاله وکلای پایه یک دادگستری بهره مند شوید .خدمات رفاهی ما شامل:رستوران ها ، استخرها ، فست فودها ، دندانپزشکی ها ، طب سنتی و ... میباشد.
میدان و لیعصر
2 ماه پیش