همه آگهی ها
بلوار فردوس
محله:بلوار فردوس
افزودن به مورد علاقه ها
نرم افزار رستوران آریانا
تخصصی ترین و کامل ترین نرم افزار رستوران در ایراننرم افزار رستوران آریانا | نرم افزار فست فود | نرم افزار کافه و بستنی و آبمیوه قابلیت های نرم افزار آریانا:کاربری آسان و کاربر پسندامنیت سیستم فروشامکان نوبت دهی در رستوران های شلوغاستفاده از تکنولوژی روزمدیریت پیامکانبار موجودی غذا و فرمول تولیدوضایعاتصفحه سفارش لمسی تاچ اسکرین#نرم_افزار_رستوران_آریاناحسابداری کاربردی گزارشات مدیریتیباشگاه مشتریان جامعانواع نمودارهای گرافیکیتعریف سطح دسترسی صندوقداران و مدیران شعبه
بلوار فردوس
2 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
مشاوره ثبت اختراع غرب تهران
چنانچه ایده شما اجرایی شده و قابلیت ثبت به عنوان اختراع را دارد قبل از افشای اطلاعات و مواجه شدن با مشکلاتی نظیر سرقت نسبت به ثبت آن اقدام نمایید.بدین منظور از صاحبان ایده و نوآوری دعوت به عمل می آید تا ایده های بکر خود را از طریق تیم تخصصی #ثبت_آداک به ثبت برسانند.
بلوار فردوس
5 هفته پیش
3 میلیون تومان
افزودن به مورد علاقه ها
مشاوره ایزو
کارشناسان خبره ما در ثبت آداک آماده هستند تا با کمترین هزینه اخذ ایزو و بهترین کیفیت به شما در زمینه دریافت گواهینامه ایزو کمک کنند. ضمنا کلیه مراحل اخذ و صدور ایزو توسط موسسه ثبت آداک انجام می شود و نیازی به حضور موکل در هیچ یک از مراحل نیست.
بلوار فردوس
4 ماه پیش
افزودن به مورد علاقه ها
ثبت شرکت
اگر به دنبال تجارت با سایر کشور ها هستید و آرزوهای بزرگ در سر دارید ثبت شرکت و دریافت کارت بازرگانی و تولید با کیفیت کلید موفقیت شما خواهد بود.موسسه ثبتی حقوقی آداک شما را در مسیر ثبت شرکت و دریافت کارت بازرگانی یاری میکند. کافیست با کارشناسان خبره تماس بگیرید.
بلوار فردوس
7 ماه پیش