همه آگهی ها
شهرک اکباتان
محله:شهرک اکباتان
افزودن به مورد علاقه ها
مشاوره جهت تهیه انواع پیانو
مشاوره جهت تهیه انواع پیانو دیجیتال و آکوستیک با بهترین شرایط و پایینترین قیمت توسط مدرس موسیقی با بیش از 23 سال سابقه تدریس موسیقی.
شهرک اکباتان
8 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
تدریس خصوصی پیانو
تدریس خصوصی نوازندگی پیانو از مبتدی تا پیشرفته با جدیدترین متدهای روز دنیا برای تمامی سنین از مبتدی تا پیشرفته.با بیش از 23 سال سابقه تدریس موسیقی.در سبکهای مختلف موسیقی.جلسه مشاوره رایگان.
شهرک اکباتان
3 ماه پیش
افزودن به مورد علاقه ها
موسیقی را به صورت اکادمیک بیاموزید.
موسیقی را به صورت اکادمیک بیاموزید.تدریس خصوصی نوازندگی پیانو از مبتدی تا پیشرفته با جدیدترین و بهترین متدهای روز دنیا برای تمامی سنین از مبتدی تا پیشرفته.تدریس تئوری موسیقی و هارمونی کلاسیک. هارمونی جز. هارمونی مدرن. طبق جدیدترین و کاربردی ترین کتایهای روز دنیا.اموزش اکادمیک اهنگ سازی و تنظیم ملودی در سبکهای مختلف موسیقی.اموزش سلفژ.ساز شناسی.اکورد شناسی پیشرفته برای تمامی سازهایی که قابلیت اکورد گیری دارند.با بیش از 23 سال سابقه تدریس موسیقی.جلسه مشاوره رایگان.
شهرک اکباتان
3 ماه پیش
افزودن به مورد علاقه ها
آتلیه عکاسی کودک رزالین
آتلیه عکاسی کودک رزالین1.بدون ورودیه و محدودیت در انتخاب عکس2.بهترین کیفیت عکس و چاپ روی بهترین کاغذ عکاسی ابریشم (سیلک)3.دکورهای متنوع و به روز شامل دکورهای مناسبتی ( یلدا، کریسمس، ولنتاین، نوروز و ...) و دکورهای تولد4.لباس ها و اکسسوری های زیبا و فانتزی برای سنین مختلف متناسب با دکورها5.عکاسی خانوادگی – بارداری 6.عکاسی و فیلمبرداری در فضای باز و ساخت کلیپ7.عکاسی و فیلمبرداری از جشن ها و مراسم8.آماده همکاری با مدارس و مهد های کودک9.عکاسی نامزدی و عقدکانال تلگرام و اینستاگرام:RosalinStudio
شهرک اکباتان
4 روز پیش