همه آگهی ها
افزودن به مورد علاقه ها
موبر برتر
شرکت رستاک پاک تن آسیا تولید کننده انواع پودر موبر با برند موبر برتر از سراسر کشور نماینده فروش فعال می پذیرد لذا از کلیه بنکداران عمده فروشان شرکت های پخش فروشگاه های زنجیره ای داروخانه ها معتبر که شرایط فروش پودر موبر دارند تقاضا میشود با شماره موجود تماس حاصل فرمایند.
1 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
کود زعفران.قیمت کود زعفران.کود زعفران مشهد
تولید,توزیع,فروش انواع کود زعفران با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت آنالیز در ایران تلفن:05138652312موبایل:09120783274جامع ترین منبع تغذیه ای گیاه زعفرانحاوی نیتروژن,فسفر,پتاسیم(NPK)غنی شده با هیومیک و تمامی ریز مغذی هاهمراه با اسید آمینه آزاد,آنالیز منحصر به فردالزامی جهت مصرف کلیه محصولات باغی و زراعیکود دهی گیاه زعفران:بطور کلی 2 نوع کود برای گیاه زعفران پس از کاشتن آن وجود دارد.کود حیوانی:افرادی که از کود حیوانی برای تقویت گیاه زعفران استفاده می کنند.
1 هفته پیش
افزودن به مورد علاقه ها
اوره فسفات.قیمت اوره فسفات.فروش اوره فسفات همدان
تولید,توزیع,فروش انواع نهاده های کشاورزی کود اوره فسفات Urea Phosphate با قیمتی مناسب و کیفیتی فوق العاده در کشورکشاورزان گرامی نهاده های مورد نیاز خود را بی واسطه و مستقیم و با ارسال رایگان دریافت نماییدتلفن تماس:05138652312موبایل:09120783274کود اوره فسفات چیست؟کود اوره فسفات ساختاری کریستالی محلول در آبH3PO4CO (NH2) 2 است که برای کمبود فسفر در گیاهان استفاده می شود . کود اوره فسفات شامل اوره (NH2) و فسفر (H3PO4) میباشد . در آب محلول است
1 هفته پیش