راهنمای استفاده از جسجار

 جسجار وب سایتی برای درج آگهی فروش وسایل کار کرده و یا نو می باشد.

درج آگهی:

برای درج آگهی جدید، کافیست بر روی دکمه ارسال رایگان آگهی در بالای صفحه کلیک کنید. سپس دسته بندی آگهی خود را انتخاب کرده و سپس فیلد های مربوط به آگهی خود را پر کنید. با انتخاب گزینه "من شرایط استفاده را خوانده ام" شما با قوانین سایت موافقت کرده اید و می توانید با زدن دکمه ثبت آگهی، فرایند درج آگهی را تکمیل کنید. توجه داشته باشید که برای درج آگهی حتماً باید شماره تماس و ایمیل شما وارد شده باشد.

تنظیم حریم خصوصی:

برای دسترسی به این صفحه بر روی عکس کاربری خود در بالای صفحه کلیک کرده و گزینه حریم خصوصی من را انتخاب کنید. در این صفحه، شما می توانید انتخاب کنید تا آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه شما به کاربران نمایش داده شود و یا خیر.

ویرایش اطلاعات کاربری:

با کلیک بر روی عکس کاربری خود در بالای صفحه و انتخاب گزینه اطلاعات کاربری من، به صفحه ویرایش اطلاعات کاربری دسترسی خواهید داشت. در این قسمت می توانید نام، عکس کاربری و شماره تماس خود را تغییر دهید.

آگهی های من:

برای مشاهده و مدیریت آگهی های درج شده خود می توانید با کلیک بر روی عکس کاربری خود و انتخاب گزینه آگهی های من به این قسمت دسترسی داشته باشید. در این قسمت فهرستی از آگهی های درج شده خود خواهید دید. در مقابل هر مورد وضعیت فعال بودن، تاریخ درج و عنوان آگهی به همراه کلیدی به نام مدیریت مشاهده خواهید کرد. با زدن بر روی کلمه مدیریت، می توانید آگهی خود را مدیریت کنید.

در قسمت مدیریت آگهی، شما می توانید رتبه آگهی را در دسته بندی خود و همچنین در تمامی دسته بندی ها مشاهده کنید، از زمان اعتبار آگهی با خبر شوید و همچنین در صورت تمایل آگهی خود را حذف کنید.

  • ارتقا آگهی: درج آگهی در جسجار به صورت رایگان صورت می گیرد. شما می توانید هر 24 ساعت یک بار آگهی خود را به بالای صفحه منتقل کنید. در صورتی که مایل هستید با فاصله زمانی کمتری آگهی خود را به بالای صفحه منتقل کنید، می توانید این کار را از طریق سکه های خریداری شده و یا پرداخت هزینه از طریق درگاه بانکی انجام دهید. هزینه ویژه سازی آگهی 3 سکه و یا 3000 تومان می باشد. با ارتقا آگهی خود، آن را به مدت یک ماه در لیست آگهی های ویژه با علامت ویژه قرار خواهید داد.
  • خرید سکه: شما می توانید بسته های 3 تایی، 5 تایی، 10 تایی، 25 تایی و 50 تایی سکه خریداری کنید. هرچه تعداد سکه ها بیشتر شود، هزینه بسته پایین تر می آید. خرید سکه به صورت اینترنتی و از طریق درگاه بانکی صورت می گیرد.
  • آمار بازدید: در بخش آمار بازدید، شما می توانید تعداد بازدید از آگهی خود را در بازه زمانی یک هفته، یک ماه و یا از زمان ثبت آگهی مشاهده کنید.
  • ویرایش آگهی: در این بخش شما می توانید اطلاعات مربوط به آگهی درج شده خود را ویرایش کنید.